Calendari de xerrades sobre la Convocatòria d'Accés a Càtedra0

Lectures (1032) 30/10/2007, 12:26  | 

La Federació ASPEPC·SPS, independentment de l'oferta d'inscripció en les Sessions orientatives per a la preparació del Projecte Docent (Memòria) organitzades per l'Associació de Catedràtics (ACESC), ofereix una sèrie de xerrades a centres de tota Catalunya, obertes a tot el professorat, per a explicar el contingut de la Convocatòria.

CALENDARI DE XERRADES

BARCELONA

Dimecres 7 de novembre 17.00 hores

IES Pla d’en Boet
C/ Ciutat Freta, 26
MATARÓ
Maresme

Dimarts 13 de novembre 14.30 hores
IES Santa Eulàlia
Av. Santa Eulàlia, 72
TERRASSA
Vallès Occidental

Dimecres 14 de novembre 17.00 hores
IES Lluís de Peguera
Pça Espanya, 2,
MANRESA
Bages

Dimecres 14 de novembre 17.30 hores
lES Pompeu Fabra
C/ Félix Duran i Canyameres, 3
MARTORELL
Baix Llobregat

Dimarts 20 de novembre 14.00 hores
EOI Barcelona-Drassanes
Av. de les Drassanes, s/n
BARCELONA

Dimecres 21 de novembre 14.00 hores
IES Eugeni d'Ors
Av. Maresme, 192-212
BADALONA

Dimecres 21 de novembre 16.00 hores
IES Antoni Cumella
C/ Roger de Flor, s/n
GRANOLLERS
Vallès Occidental

Dimecres 21 de novembre 17.00 hores
lES Joaquim Rubió i Ors
C/ Pau Claris, 4
SANT BOI DE LLOBREGAT
Baix Llobregat

Dimecres 21 de novembre 17.00 hores
IES Escola Industrial
C/ Calderón, 56
SABADELL
Vallès Occidental

Dimecres 28 de novembre 15.00 hores
IES Joanot Martorell
C/ Sant Mateu, 21
ESPLUGUES DE LLOBREGAT
Baix Llobregat

Dimecres 28 de novembre 11.00 hores
IES Ernest Lluch
C/ Diputació 11
BARCELONA

Dimecres 28 de novembre 14.30 hores
IES Icària
C/ Doctor Trueta, 81
BARCELONA

Dimecres 28 de novembre 17.00 hores
IES Jaume Callís
Avda. Olimpia, 2
VIC
Osona

Dimarts 11 de desembre 11.00 hores
IES Gorgs
C/ Àliga 65
CERDANYOLA DEL VALLÈS
Vallès Occidental

GIRONA

Dimecres 31 d’octubre 18.00 hores
IES Ramón Muntaner
Pl. Institut s/n
FIGUERES

Dimecres 31 d’octubre a les 18.00hores
IES Sa Palomera
C/ Vilar Petit s/n
BLANES

Dimecres 7 de novembre a les 18.00 hores
IES Ramón Coll i Rodés
C/ Senyora de Rossell 28-30
LLORET DE MAR

Dimecres 14 de novembre a les 18.00 hores
IES Sant Elm
C/ Abat Sunyer 83
SANT FELIU DE GUIXOLS

Dimecres 21 de novembre a les 18.00 hores
IES Montsacopa
C/ Joan de Cabiral s/n
OLOT

LLEIDA

Dilluns 29 d’octubre a les 17,30 hores
IES Manuel de Pedrolo
Avda. Tarragona s/n
TÀRREGA

Dimarts 30 d’octubre a les hores d’esbarjo
IES Joan Brudieu
C/ Doctor Iglesias Navarri 27
LA SEU D’URGELL

Dimarts 6 de novembre a les 17.30 hores
IES Màrius Torres
C/ Narcís Monturiol 2
LLEIDA

Dilluns 12 de novembre a les 17.30 hores
IES de Tremp
C/ Bisbe Iglesias 5
TREMP

Dimarts 13 de novembre a les 17.30 hores
IES de Ponts
C/ Pompeu Fabra 35
PONTS

TARRAGONA

Dimecres 14 de novembre a les 17.00 hores
IES Antoni de Martí i Franquès
C/ Enric d’Ossó 3
TARRAGONA

Divendres 16 de novembre a les 17.00 hores
IES Joaquín Bau
Avda. de l’Estadi 14
TORTOSA

Dimecres 21 de novembre a les 17.00 hores
IES Ramón Berenguer IV
C/ Músic Sunyer 1-37
AMPOSTA

Dimecres 28 de novembre les 17.00 hores
IES Baix Camp
C/ Jacint Barrau 1
REUS


facebook twitter enllaçar comentar


Tornar a la pàgina d'inici

Comentaris

Sense comentaris.

Afegir comentari

S'ha d'estar connectat per publicar un comentari.

Espai Personal Wiki Suport Twitter Facebook Youtube
Qui som què fem

Contacta'ns

Pots contactar amb nosaltres a la seu central o a qualsevol de les nostres seus territorials

Utilitzeu el Servei d'Atenció al Professorat per a consultes.

Política de privacitat i avís legal